KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343399
nr 1234 3399
Valerij Chirkov (1943), Factory, signerad. Olja på pannå, 72x30
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:39:20
500 kr
600 kr
700 kr